Огласот Се продава мал фургон Citroen BERLINGO на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/36
Citroen
BERLINGO
мал фургон
2018
160.570 км
585 кг
1.565 кг
2.150 кг
Шведска Katrineholm
204015
2024-09-17 10:42
широчина - 1,81 м
99.25 кс (72.95 kW)
дизел
Евро:
Euro 6
рачен
Меѓуоскино растојание:
2.728 мм
Големина на гуми:
195/65R15
Прва оска:
195/65R15 91T
Задна оска:
195/65R15 91T
2025-07-31
Höjd: 1834
Senaste besiktning: 2024-05-28
Tillverkad: 201803
Fordonsslag: Lätt lastbil
Max släpvikt: 1200
Kreditköp: Nej
Leasing: Nej
Lätt lastbil
Värmare
Senaste service 2023-10-05 160127 km
Mått & vikt
Medföljande redskap / tillbehör
Vinterdäck dubb
Övriga upplysningar
Repor och bucklor finns
Lacksläpp motorhuv