Се продава каросерија за кипер Lastväxlarflak на аукција
PDF
Сподели
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Заинтересирани сте за огласот?
1/15
PDF
Сподели
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
каросерија за кипер
Шведска Karlstad
27.6.2024
2029910
2024-07-03 13:17
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Контакти на продавачот
Претплатете се на продавач
Адреса
Шведска, Вармланд, 652 16, Karlstad, Tynäsgatan 10
Локално време на дилерот:
19:07 (CEST)
Контакти на продавачот
Klaravik Sweden
Шведска
9 години на Autoline
1.8
5 коментари
Претплатете се на продавач
+46 54 15 ...
Прикажи
+46 54 15 13 04
PDF
Сподели
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
844,50 €
SEK
9.600 SEK
Должина
6.05 м
Широчина
2.4 м
Височина
1.68 м
Година
HARDOX челик
BDF
Шведска, Karlstad
Rost, repor och bucklor förekommerReprationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Lämhöjd (mm): Ca 950
Längd inkl. ögla (mm): Ca 5850
Längd utan ögla (mm): Ca 5650
Höjd inkl. ramen (mm): Ca 1490
Invändig längd (mm): Ca 5530
Utvändig bredd (mm): Ca 2350
tillverkningsår: Information saknas