Огласот Се продава караван Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
XC60
2021
2021-03-30
154.340 км
508 кг
2.032 кг
2.540 кг
26.8.2024
7215554
2024-08-23 22:48
2024-08-29 20:26
4,688 м × 1,902 м × 1,641 м
197 кс (145 kW)
2026-06-30
кафеав
Bromsbelägg bak, slitna. Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak rostiga.
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vibrationer i drivlinan.
Missljud från el-baklucka öppning/stängning. AC ur funktion.Ac system läckage.
Previous owners: 2
License number: UCP08B
Service history: Service utförd vid följande mil: 4006, 7957, 11916, 15391 senast 2024-03-26
Tax fee (yearly): 5136 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 2 030 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
XC60 B4 AWD Mildhybrid
2021
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT