Огласот Се продава караван Volvo XC40 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/16
XC40
2021
2021-02-01
73230 км
415 кг
1875 кг
2290 кг
Шведска Gothenburg
7211313
2024-07-16 12:49
2024-07-21 19:38
4.425 м × 1.873 м × 1.632 м
129 кс (95 kW)
2026-02-28
сив
Vibrerar vid inbromsning.
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vibrationer i drivlinan.
Fälglåsnyckel, saknas.
License number: YAH51M
Manufacture month: jaanuar 2021
Service history: Service utförd vid följande mil: 1659, 3564, 5614 senast 2023-12-18
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
T4 FWD Recharge
2021
Electric/Petrol
Infällbar dragkrok
Volvo On Call
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car