Огласот Се продава караван Volvo V60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/14
V60
2020
2020-01-24
80.590 км
481 кг
1.799 кг
2.280 кг
3.9.2024
7215792
2024-09-02 15:59
2024-09-04 20:56
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
190 кс (140 kW)
2025-03-31
Innerskärmar fram båda sidor skadade. Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt få repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: FAX37F
Manufacture month: listopad 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 3413, 5427, 7366 senast 2023-11-14
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3353 SEK
Max pull weight: 1 220 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 790 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
D4
2020
Assistanssystem
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Smartphone integration
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified