Огласот Се продава караван Volvo V60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
V60
2014
2013-08-06
296.100 км
447 кг
2.058 кг
2.505 кг
27.8.2024
7216486
2024-08-25 21:54
2024-08-29 21:32
4,75 м × 1,865 м × 1,479 м
Тип на погон:
погон на сите тркала
215 кс (158 kW)
2025-05-31
црвен
Fåtal lackskador, bucklor, stenskott och repor. Fåtal rostangrepp. Bilen är omlackerad med dåligt utfört arbete, rinningar och dammkorn i lacken. Plastdetalj stötfångare fram, bristfällig fastsättning.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Uppgraderade högtalare och ljudisolerade dörrar.. Varningstriangel saknas.Plastdetalj höger framdörr, bristfällig fastsättning.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage
Stötdämpare fram höger oljeläckage
Previous owners: 6
License number: NHL620
Manufacture month: juuni 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3070, 9797, 15511, 16857, 23220, 24463, 25686, 27962, 29224 senast 2024-05-22. Kamrem utförd vid (mil):: 23220 Datum Kamremsbyte: 2019-12-02
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 995 kg
Tax weight: 2 050 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D6 AWD Plug-in Hybrid
2014
Electric/Diesel
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car