Огласот Се продава караван Volvo V60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/18
V60
2022
2021-06-22
116.670 км
442 кг
2.108 кг
2.550 кг
26.8.2024
7212202
2024-08-28 17:02
2024-09-02 20:12
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
253 кс (186 kW)
2026-06-30
црн
Fåtal stenskott, bucklor och repor. Bilen är matt i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: WLF88S
Service history: Service utförd vid följande mil: 3194, 6472, 9918 senast 2024-01-31
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 100 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
T6 AWD Twin Engine
2022
Electric/Petrol
Assistanssystem
Infällbar dragkrok
Smartphone integration
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car