Огласот Се продава караван Volkswagen Passat на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/15
Volkswagen
Passat
2017
2017-04-24
120.170 км
443 кг
1.807 кг
2.250 кг
7217044
2024-09-02 09:07
2024-09-05 21:26
4,767 м × 1,832 м × 1,462 м
116 кс (85 kW)
бензин
CD
2025-02-28
црн
Bromsskivor bak, spåriga.
Vindruta sliten. Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Höger bakskärm dåligt omlackerad, vågig i plåten. Stötfångare fram dåligt omlackerad, rinningar i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak, slitet. Nyckelämne saknas på ena nyckeln. Laddlucka går ej att stänga.
Previous owners: 4
License number: PGT363
Manufacture month: maaliskuu 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1580, 3000, 4583, 6204, 7541 och 9108 mil. Senast utförd 2022-09-08
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
2017
Electric/Petrol
Keyless-go
Dragpaket
Assistanssystem
Infällbar dragkrok
Executive Business paket
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car