Огласот Се продава караван Volkswagen Passat на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
Volkswagen
Passat
2016
2016-06-27
203.900 км
522 кг
1.778 кг
2.300 кг
30.8.2024
7216990
2024-08-29 09:24
2024-09-03 21:16
4,777 м × 1,832 м × 1,506 м
190 кс (140 kW)
Алармен систем:
2025-05-31
Stenskott vindruta i synfält. Flertal bucklor och stenskott. Fåtal lackskador och repor. Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor
Invändigt några repor, fläckar och märken
ENGINE AND GEARBOX:
Plast detalj i motorrum skadad
Previous owners: 6
License number: OAG505
Manufacture month: mai 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3218, 7119, 10572, 13527, 15503, 16330, 17657, 18919, 20067 senast 2024-06-12
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 770 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
färg: Silver
Alltrack 2.0 TDI 4MOTION
2016
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Vinterpaket
Miljöbelysning
Dragpaket
PercentIconNO deductible VAT