Огласот Се продава караван Volkswagen Golf на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/10
Volkswagen
Golf
2013
2012-12-04
114.630 км
522 кг
1.318 кг
1.840 кг
7212575
2024-07-31 17:56
2024-08-05 19:08
4,199 м × 1,786 м × 1,461 м
105 кс (77 kW)
рачен
CD
2025-09-30
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Bristfällig fastsättning stötfångare bak, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Några stenskott, dörruppslag, lackskador och repor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Växelspaksknopp är sliten. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram.
Hjulvibrationer. Missljud framvagn ej lokaliserat. Strålkastarglas höger ner mattat. Strålkastarglas vänster ner mattat.
Previous owners: 5
License number: NDW057
Manufacture month: lokakuu 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 1545, 3254, 5871, 7472, 8680, 10583
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 660 kg
CO2-emission (diesel): 107 g/km
Tax weight: 1 310 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
färg: Silver
VI 1.6 TDI BlueMotion Technology 5dr
2013
PercentIconNO deductible VAT