Огласот Се продава караван Volkswagen Golf на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
Volkswagen
Golf
2016
2016-09-12
142900 км
469 кг
1561 кг
2030 кг
Шведска Gothenburg
7211606
2024-08-07 17:55
2024-08-11 21:31
4.562 м × 1.799 м × 1.446 м
110 кс (81 kW)
рачен
2025-05-31
Buckla vänster bakskärm. Flertal stenskott, lackskador, dörruppslag och repor. Vänster bakljus, småsprickor.
Sliten inredning. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud bakaxel
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Halvljus höger ur funktion, Missljud hjullager Bak
Previous owners: 2
License number: HPB702
Manufacture month: marzec 2016
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 470 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 560 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
VII 1.6 TDI BlueMotion Sportscombi 4Motion
2016
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT