Огласот Се продава караван Volkswagen Golf на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Volkswagen
Golf
2018
2017-09-05
149670 км
415 кг
1475 кг
1890 кг
Шведска Gothenburg
3.7.2024
7210662
2024-07-03 10:56
2024-07-08 19:26
4.567 м × 1.799 м × 1.446 м
110 кс (81 kW)
CD
2025-05-31
Ytrost motorhuv, Ytrost vänster insteg fram. Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador, bucklor och repor. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Klädsel smutsig fram. Insynsskydd medföljer ej.
Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service. Fälglåsnyckel, saknas.
Previous owners: 2
License number: YNB801
Manufacture month: kesäkuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1389, 2975, 4481, 5887, 6365, 7276, 8173, 8824, 10000, 11500, 13393, 14427, 14924 senast 2024-05-24
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 610 kg
CO2-emission (petrol): 122 g/km
CO2-emission (methane): 95 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2018
Alkolås
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car