Огласот Се продава караван Volkswagen Golf на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Volkswagen
Golf
2011
2011-03-25
142570 км
494 кг
1346 кг
1840 кг
Шведска Gothenburg
26.6.2024
7209401
2024-06-28 18:22
2024-07-03 19:29
4.199 м × 1.786 м × 1.461 м
160 кс (118 kW)
рачен
CD
PTO:
2025-07-31
син
Grill, bristfällig montering. Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Lackskada stötfångare bak, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Övre bromsljus repor. Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag.
Panel insida baklucka, lös fastsättning. Repa på inredningsdetalj fram. Inredningsdetalj, trasig.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar långt ner. Motor går ojämt.
Spricka vindruta i synfält. Strålkastarglas höger ner mattat. Strålkastarglas vänster ner mattat.
Previous owners: 2
License number: OLT350
Manufacture month: helmikuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2888, 4887, 7264, 8959, 10480, 13247 senast 2023-03-06
Tax fee (yearly): 1108 SEK
Max pull weight: 1 660 kg
CO2-emission (petrol): 145 g/km
Tax weight: 1 340 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VI GT 1.4 TSI 5dr
2011
Kurvljus
PercentIconNO deductible VAT