Огласот Се продава караван Toyota Auris на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
Toyota
Auris
2016
2016-10-05
45.970 км
345 кг
1.470 кг
1.815 кг
26.8.2024
7215861
2024-08-23 13:17
2024-08-28 20:05
4,33 м × 1,76 м × 1,475 м
99 кс (72.77 kW)
CD
2025-06-30
син
Blinkersglas höger trasigt, Skada på stötfångaren bak, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Några stenskott, bucklor och repor. Flertal lackskador
Klädsel smutsig, fram.
Nyckellöst startsystem, ur funktion. Pipande ljud när man backar
Previous owners: 3
License number: OGG796
Manufacture month: kesäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1765, 3076, 3812, 4051, 4305, 4495 senast 2023-03-27
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 685 kg
CO2-emission (petrol): 91 g/km
Tax weight: 1 470 kg
1.8 HSD 5dr
2016
Electric/Petrol
PercentIconNO deductible VAT