Огласот Се продава караван Tesla Model X на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/17
Tesla
Model X
2017
2017-09-15
55.930 км
535 кг
2.544 кг
3.079 кг
7213408
2024-08-06 17:29
2024-08-11 19:53
5,052 м × 1,999 м × 1,684 м
525 кс (386 kW)
бензин
2025-05-31
син
Fåtal bucklor, dörruppslag och repor. Flera matta fläckar på höger framdörr.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 2
License number: WHG176
Manufacture month: august 2017
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 540 kg
Max trailer weight: 2 250 kg
Model X 100D
2017
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car