Огласот Се продава караван Peugeot 3008 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/16
Peugeot
3008
2021
2021-03-19
25.960 км
387 кг
1.943 кг
2.330 кг
26.8.2024
7199956
2024-08-23 17:43
2024-08-28 20:19
4,447 м × 1,841 м × 1,623 м
200 кс (147 kW)
2026-04-30
Fåtal repor. Flertal bucklor/dörruppslag.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 3
License number: ROE15Y
Service history: Service utförd vid följande mil: 779, 1803, 2586 senast 2024-03-26
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 170 kg
Tax weight: 1 940 kg
1.6 Plug-in Hybrid 4
2021
Electric/Petrol
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Kurvljus
Lastbågar
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car