Огласот Се продава караван Mercedes-Benz E-Klass на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Mercedes-Benz
E-Klass
2012-02
2012-03-09
188.820 км
575 кг
2.010 кг
2.585 кг
7213802
2024-08-01 09:39
2024-08-06 21:20
4,918 м × 1,872 м × 1,515 м
CDI
265 кс (195 kW)
Потрошувачка на гориво:
7,3 л/100км
CD
2025-08-31
сив
Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal lackskador, Fåtal dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Dödavinkelvarnare ur funktion, Torkarblad bak utslitet.
License number: TNF503
Manufacture month: helmikuu 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1836, 3644, 5291, 6886, 8224, 9667, 11512, 12966, 14705, 16256 och 18255 mil. Senast utförd 2024-04-15
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 5065 SEK
Max pull weight: 915 kg
CO2-emission (diesel): 187 g/km
Tax weight: 2 010 kg
E 350 CDI Kombi 4Matic S212
2012
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT