Огласот Се продава караван BMW 5-serien на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/17
BMW
5-serien
2013
2012-11-28
252850 км
505 кг
2065 кг
2570 кг
Шведска Gothenburg
7201651
2024-04-30 17:18
2024-05-05 18:54
4.91 м × 1.86 м × 1.462 м
381 кс (280 kW)
Потрошувачка на гориво:
6.4 л/100км
2024-09-30
сив
Vibrerar vid inbromsning.
Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador, bucklor, dörruppslag och stenskott, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Vinande samt visslande missljud motorrum vid gaspådrag.
Elinfällbara speglar, ur funktion.
Previous owners: 14
License number: NDY197
Manufacture month: november 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2858, 8162, 11113, 13074, 16075 och 23139 mil. Senast utförd 2021-01-08
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4127 SEK
Max pull weight: 930 kg
CO2-emission (diesel): 169 g/km
Tax weight: 2 060 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
M550d xDrive Touring
F11
2013
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Infällbar dragkrok
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak
Adaptiv fjädring
HiFi ljudsystem
Shadowline
PercentIconNO deductible VAT