Огласот Се продава хеџбек Volkswagen Polo на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Volkswagen
Polo
хеџбек
2016
2016-03-22
109.440 км
404 кг
1.216 кг
1.620 кг
7213413
2024-07-26 12:18
2024-07-31 21:43
3,972 м × 1,682 м × 1,438 м
90 кс (66.15 kW)
CD
PTO:
2025-07-31
Vibrerar vid inbromsning. Broms höger och vänster bak, anliggande. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan. Bromsskivor bak rostskadade.
Flertal lackskador. Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Tickande ljud i motorrum.
Missljud från AC. Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Kondens i dimljus fram.
License number: NKS192
Manufacture month: jaanuar 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1445, 2981, 8279
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 880 kg
CO2-emission (petrol): 109 g/km
Tax weight: 1 210 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr
2016
PercentIconNO deductible VAT