Огласот Се продава хеџбек KIA Picanto на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/13
KIA
Picanto
хеџбек
2023
2023-01-23
65.760 км
277 кг
1.043 кг
1.320 кг
13.9.2024
7217613
2024-09-12 16:02
2024-09-17 21:36
3,595 м × 1,595 м × 1,485 м
67 кс (49.25 kW)
PTO:
2026-01-31
сив
Bromsbelägg fram, utslitna. Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor.
Stänkskydd vänster bak, bristfällig fastsättning. Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, bucklor och repor.
Dålig lukt i bilen. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Ratt står snett.
License number: WDG20T
Service history: Service utförd vid följande mil: 1543, 3040, 4635 senast 2024-03-25
Tax fee (yearly): 5175 SEK
Max pull weight: 2 180 kg
CO2-emission (petrol): 102 g/km
Tax weight: 1 040 kg
1.0 DPI
2023
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT