Огласот Се продава хеџбек KIA Picanto на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
хеџбек Ford Fiesta Ford Fiesta 12.150 € Хеџбек 2018 92.820 км Шведска, Gothenburg
хеџбек BMW i3 BMW i3 8.308 € Хеџбек 2018 91.520 км Шведска, Gothenburg
хеџбек Toyota Corolla Toyota Corolla 16.420 € Хеџбек 2019 76.220 км Шведска, Gothenburg
хеџбек Ford Focus Ford Focus 16.250 € Хеџбек 2021 110.600 км Шведска, Gothenburg
хеџбек Mini Cooper Mini Cooper 14.850 € Хеџбек 2017 95.300 км Шведска, Gothenburg
хеџбек KIA Picanto
хеџбек KIA Picanto
хеџбек KIA Picanto слика 2
хеџбек KIA Picanto слика 3
хеџбек KIA Picanto слика 4
хеџбек KIA Picanto слика 5
хеџбек KIA Picanto слика 6
хеџбек KIA Picanto слика 7
хеџбек KIA Picanto слика 8
хеџбек KIA Picanto слика 9
хеџбек KIA Picanto слика 10
1/10
Марка:  KIA
Модел:  Picanto
Тип:  хеџбек
Година на производство:  2019
Прва регистрација:  2019-11-22
Километража:  261.380 км
Носивост:  370 кг
Нето тежина:  1.030 кг
Вкупна тежина:  1.400 кг
Локација:  Шведска Gothenburg6617 км од вас
Датум на објавување:  15.8.2024
Каталошки број на продавачот:  7214609
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-09-04 17:06
Датум на завршување:  2024-09-09 20:51
Број на врати:  5
Вкупни димензии:  3,595 м × 1,595 м × 1,485 м
Сила:  84 кс (61.74 kW)
Гориво:  електро
Зафатнина:  1.200 cм³
Тип:  автоматски
Оски:  2
PTO:
Состојба:  половни
Техничкиот преглед важи до:  2024-12-31
Боја:  црн

Дополнителни информации — Хеџбек KIA Picanto

Шведски
BRAKES:
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan. Skrapljud från bromsarna vid körning.
Innerskärm vänster fram skadad. Innerskärm höger fram skadad. Buckla vänster framdörr, Skada på stötfångaren bak, Buckla höger tröskel, buckla höger framskärm, Vänster bakljus, småsprickor, Baklykta vänster, flertal diodrar släckta. Plastkåpa under motor skadad, Plastkåpa under bil saknas, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Dämparen till vänster framdörr saknas och bakdörren åker igen för lätt.
Reservhjul saknas. Sliten inredning. Dålig lukt i bilen. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd trasigt. Bagageutrymme, klädsel ytligt slitage. Del av inredning saknas. Sliten inredning. Klädsel sliten fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer. Ena snöret till upphängningen av insynsskyddet saknas och den andra är trasig så den gå ej att hänga upp. Golvmattorna hör inte till bilen. Hål i golvet på förarsidan som är uppfyllt med grus. Stort hål i sätet på förarstolen. Luckan till reservhjulet i bagagen saknas.
ENGINE AND GEARBOX:
Både oljan och glykolen var under lägsta nivå innan påfyllning. Dåligt batteri, bör bytas.
Missljud framvagn. Ratten står lite snett. Rattvärme, ur funktion, Krängningshämmare fram höger och vänster glapp, Drivknutsdamask skadad höger fram, Dimljusen fram ur funktion, Skyltbelysning, ur funktion. Baklykta vänster, flertal diodrar släckta. Positionsljusen fram ur funktion. Säkerhetsbälte förarplats skadat. Strålkastarglasen slitna. Höger fram sitter det ett reservdäck med ett mönsterdjup på 1 mm. Den fjärde fälgen medföljer ej. Endast en nyckel medföljer. Vänster bakljus delvis ur funktion.
License number: GEW17P
Manufacture month: august 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1515, 3105, 6245, 7769, 9302, 10831, 1237, 13951, 15564, 17275, 20399, senast 2023-05-17
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 910 SEK
Max pull weight: 2 100 kg
CO2-emission (petrol): 136 g/km
Tax weight: 1 030 kg
1.2 5dr
2019
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT
Хеџбеци KIA
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се