Огласот Се продава хеџбек Citroen C4 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/14
Citroen
C4
хеџбек
2017
2023-12-22
104.360 км
605 кг
1.600 кг
2.205 кг
7217389
2024-09-12 15:53
2024-09-17 19:11
должина - 4,602 м, широчина - 1,826 м
120 кс (88 kW)
CD
2025-04-30
сив
Bromsbelägg bak, slitna. Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador.
Klädsel smutsig, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: CCD49W
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 295 kg
CO2-emission (diesel): 106 g/km
Tax weight: 1 600 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
Sold in sweden: No
Grand Picasso BlueHDi
2017
Assistanssystem
Smartphone integration
PercentIconNO deductible VAT