Autoline » Shanghai Aite Machinery Co.,LTD

Shanghai Aite Machinery Co.,LTD

За нас
Мапа
Контакти Shanghai Aite Machinery Co.,LTD
Во продажба: 169 огласа
Телефонските броеви се проверени
Emma
Emma
Јазици: кинески, англиски
+86 181 213 ... Прикажи +86 181 2136 8580
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+86 181 213 ... Прикажи +86 181 2136 8580
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Кина, No. 4675, Longwu Road, Minhang District, Shanghai
Локално време на дилерот: 15:09 (CST)
Испрати порака
captcha
Кина, No. 4675, Longwu Road, Minhang District, Shanghai
Огласи Shanghai Aite Machinery Co.,LTD
Филтер

Резултати од пребарување: 169 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приградски автобус TOYOTA
7
11.000 US$ EUR ≈ 9.896 €
Приградски автобус
Евро Euro 3
Година 2015-12 Километража 50000 км Сила
Кина
булдожер CATERPILLAR 2015
5
26.500 US$ EUR ≈ 23.840 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
булдожер CATERPILLAR D5G
4
20.500 US$ EUR ≈ 18.440 €
Булдожер
Година Километража Сила
Кина
приградски автобус TOYOTA
5
11.000 US$ EUR ≈ 9.896 €
Приградски автобус
Евро Euro 4
Година 2015-05 Километража 50000 км Сила
Кина
багер со предниот лопата CATERPILLAR Crawler excavator
5
40.000 € USD ≈ 44.460 US$
Багер со предниот лопата
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила 125 кс
Кина
натоварувач со тркала KOMATSU WA470
4
30.000 US$ EUR ≈ 26.990 €
Натоварувач со тркала
Носивост 7000 кг
Година Километража 48000 км Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI EX200
5
16.000 US$ EUR ≈ 14.390 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
приградски автобус TOYOTA
7
12.000 US$ EUR ≈ 10.800 €
Приградски автобус
Евро Euro 3
Година 2016-10 Километража 45682 км Сила
Кина
багер гасеничар CATERPILLAR 2015
6
38.000 US$ EUR ≈ 34.180 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 07/2015 Километража Сила
Кина
туристички автобус TOYOTA Coaster
4
10.500 US$ EUR ≈ 9.446 €
Туристички автобус
Година 2016 Километража 45682 км Сила
Кина
приградски автобус TOYOTA 30 seats bus
6
10.000 US$ EUR ≈ 8.996 €
Приградски автобус
Евро Euro 4
Година 2016-10 Километража 48000 км Сила
Кина
патничко комбе TOYOTA 23 seats
8
9.000 € USD ≈ 10.000 US$
Патничко комбе
Евро Euro 3
Година 2016-12 Километража 48000 км Сила
Кина
приградски автобус TOYOTA
5
11.000 US$ EUR ≈ 9.896 €
Приградски автобус
Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 50000 км Сила
Кина
виљушкар TCM TCM100  truck forklift
5
12.000 US$ EUR ≈ 10.800 €
Виљушкар
Носивост 100000 кг
Година Километража Сила
Кина
градски автобус TOYOTA coaster
6
12.000 US$ EUR ≈ 10.800 €
Градски автобус
Евро Euro 3
Година 2016-07 Километража 50000 км Сила
Кина