» PACIFIC TUR SRL

PACIFIC TUR SRL

Контакти PACIFIC TUR SRL
Marius Olaru
Marius Olaru
Јазици: романски, англиски
+40 764 34 ... Прикажи Прикажи +40 764 341 315
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Liviu Alexescu
Liviu Alexescu
Јазици: романски
+40 751 14 ... Прикажи Прикажи +40 751 148 470
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Романија, 061106, BUCURESTI, BLD. IULIU MANIU, Nr. 626 SECTOR 6
Локално време на дилерот: 03:56 (EEST)
Продавач на Autoline повеќе од 2 години
Испрати порака
captcha
Огласи PACIFIC TUR SRL
Резултати од пребарување: 9 огласа
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
градски автобус MERCEDES-BENZ Sprinter City
30
€ 54.000 USD ≈ US$ 59.751
Градски автобус
Година 01/2017 Километража Сила
Романија, BUCURESTI
туристички автобус BOVA Futura FHD 12
13
€ 9.800 USD ≈ US$ 10.844
Туристички автобус
Година 2003 Километража Сила
Романија, BUCURESTI
туристички автобус SETRA
12
€ 14.300 USD ≈ US$ 15.823
Туристички автобус
Година 1998 Километража Сила
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 519,  *COC*  prolonged with 50cm fiber/steel, ST
22
€ 54.500 USD ≈ US$ 60.304
Патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Idilis 519 19+1+1 *COC* Ready for delivery
27
€ 50.000 USD ≈ US$ 55.325
Патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 519, vip *COC*
27
€ 64.800 USD ≈ US$ 71.701
Патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 516,  22+1+1  *COC*  prolonged with 50cm fiber/s
23
€ 50.500 USD ≈ US$ 55.878
Патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
туристички автобус MERCEDES-BENZ atego idilis
10
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.061
Туристички автобус
Година 2008 Километража Сила
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ IDILIS 516 19+1+1 *COC* Ready for delivery
18
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.239
Патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI