Autoline » OMECO SPA

OMECO SPA

За нас
Мапа
Контакти OMECO SPA
Во продажба: 924 огласа
Продавач на Autoline: 5 години
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Paolo Napoleoni
Paolo Napoleoni
Јазици: италијански, англиски
+39 335 35 ... Прикажи +39 335 354 603
+39 06 3031 ... Прикажи +39 06 3031 0820
+39 06 3031 ... Прикажи +39 06 3031 1220
Испрати порака
Италија, Лацио, 00135, Roma, Via Trionfale, 12526
Локално време на дилерот: 10:31 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Италија, Лацио, Roma, Via Trionfale, 12526
Огласи OMECO SPA
Филтер

Резултати од пребарување: 924 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач гасеничар FIAT-ALLIS FL9
4
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража Сила
Италија, Roma
вибро плоча AMMANN APF1240
5
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Вибро плоча
Година 2019 Километража Сила
Италија, Roma
машина за дупчење MAIT HR 45
7
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Roma
зглобен дампер KOMATSU MOXY MT30
3
Побарајте цена
цена на барање
Зглобен дампер
Зафатнина 20 м³
Година 1992 Километража Сила
Италија, Roma
машина за дупчење MAIT HR 110 CINGO
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража 20000 м/ч Сила
Италија, Roma
багер-натоварувач CATERPILLAR 428D
14
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Roma
ригидни дампери KRUPP TS250
8
Побарајте цена
цена на барање
Ригидни дампери
Носивост 250000 кг
Година 1980 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Roma
мини багер TAKEUCHI TB235
6
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини багер
Година 2014 Километража 1925 м/ч Сила
Италија, Roma
стрела на багер за багер KOMATSU PC180NLC-6
6
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Стрела на багер
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
машина за дупчење SOILMEC R 210
14
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 5856 м/ч Сила
Италија, Roma
телескопски натоварувач MERLO ROTO 38.16S
13
Побарајте цена
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2009 Километража Сила
Италија, Roma
багер за манипулација на материјали MERLO ROTO 38.16S
11
Побарајте цена
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража 4171 м/ч Сила
Италија, Roma
машина за дупчење MAIT T8
4
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Машина за дупчење
Година 1980 Километража Сила
Италија, Roma
товарач гасеничар CATERPILLAR 953
15
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража 2658 м/ч Сила
Италија, Roma
товарач гасеничар FIAT FL9
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Товарач гасеничар
Година 1998 Километража 3573 м/ч Сила
Италија, Roma