Земјоделски валјаци

Резултати од пребарување: 435 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски валјаци: 435 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
земјоделски валјак Marsk stig Compo
20
аукција 634,20 € SEK USD 7.000 SEK ≈ 699,80 US$
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
земјоделски валјак VÄDERSTAD EV-87 341
24
аукција 2.174 € SEK USD 24.000 SEK ≈ 2.399 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju Megas
3
995 € USD ≈ 1.098 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Хрватска, Gostović
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak L6000 Megas
4
ВИДЕО
2.500 € USD ≈ 2.759 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju sa hidraulikom Megas
4
2.000 € USD ≈ 2.207 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
нови земјоделски валјак QUIVOGNE ROLLMOT
3
19.800 € USD ≈ 21.850 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Словачка, Rimavská Sobota
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju L2500 Megas
1
540 € USD ≈ 595,80 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
земјоделски валјак DALBO 10,2M
2
8.000 € USD ≈ 8.827 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
земјоделски валјак HAMMERSCHMIED ACKERWALZE
6
4.500 € USD ≈ 4.965 US$
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак HEVA Walzen / Packer
4
2.800 € USD ≈ 3.090 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак HEGER
3
2.900 € USD ≈ 3.200 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак Vogel & Noot KREISELEGGE TERRAMAT 3M PRIVATVK
4
8.000 € USD ≈ 8.827 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Wiener Neustadt
земјоделски валјак KERNER MC 5000
12
8.900 € USD ≈ 9.820 US$
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак HAMMERSCHMIED CAMBRIDGEWALZE 4,5M PRIVATVK
3
2.800 € USD ≈ 3.090 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак SCHREIBER FRONTWALZE
7
9.500 € USD ≈ 10.480 US$
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Korneuburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 435 огласа
Прикажи
Претплати се