Филтри -

Виљушкари JCB 535

Резултати од пребарување: 446 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари JCB 535: 446 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач JCB 535 - 105
6
24.500 € USD ≈ 27.650 US$
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 6500 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
телескопски натоварувач JCB 535-140
10
25.549 € USD ≈ 28.830 US$
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража Сила 84.3 кс
Хрватска, Sesvete
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
телескопски натоварувач JCB 533-105 , 535-95
13
ВИДЕО
25.750 € USD ≈ 29.060 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 10.5 м
Година 2014 Километража 4080 м/ч Сила 75 кс
Чехија, Lány
телескопски натоварувач JCB 535-95
7
42.950 € USD ≈ 48.470 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9.5 м
Година 2017 Километража 2450 м/ч Сила 110 кс
Австрија, Wolfsbach
телескопски натоварувач JCB 535-95 NOWA 230.000 zł netto JCB 531-70 541-70 536-70 Manitou
4
51.380 € PLN USD 230.000 PLN ≈ 57.990 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9.5 м
Година 2019 Километража 77 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
телескопски натоварувач JCB TELESCOPIC LOADER 535-125 HI VIZ 12 M 2500 MTH!
34
ВИДЕО
42.220 € PLN USD 189.000 PLN ≈ 47.650 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила 110 кс
Полска, Kraków
телескопски натоварувач JCB TELESCOPIC LOADER 535-125 HI VIZ 12 M 2500 MTH!
34
ВИДЕО
44.000 € USD ≈ 49.660 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила 110 кс
Полска, Kraków
телескопски натоварувач JCB 535-125 HI-VIZ /Powershift /  3,500kg-12m / 4x4x4 / Forks / 110H
21
ВИДЕО
31.050 € PLN USD 139.000 PLN ≈ 35.040 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година 2016 Километража 3600 м/ч Сила 110 кс
Полска, Kraków
телескопски натоварувач JCB 535-125
6
47.000 € USD ≈ 53.040 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража 2094 м/ч Сила 55 kW
Украина, Житомир
телескопски натоварувач JCB 535-95
6
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 9.5 м
Година 2010 Километража 4594 м/ч Сила 63 kW
Украина, Житомир
телескопски натоварувач JCB 535-125
1
36.000 € USD ≈ 40.630 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража Сила 63 kW
Украина, Житомир
телескопски натоварувач JCB 535-125
6
39.900 € USD ≈ 45.030 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2013 Километража 4819 м/ч Сила
Украина, Житомир
телескопски натоварувач JCB 535-125
6
44.000 € USD ≈ 49.660 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2014 Километража 5828 м/ч Сила
Украина, Житомир
телескопски натоварувач JCB 535-125 HI-VIZ/ 3,500kg-12m 2,5k MTH
43
44.000 € USD ≈ 49.660 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила 110 кс
Полска, Kraków
телескопски натоварувач JCB 535-140 / HiViz / 3,5t / 14m / turbo / powershift
50
36.860 € PLN USD 165.000 PLN ≈ 41.600 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила 75 кс
Полска, Kraków
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 446 огласа
Прикажи
Претплати се