Самоодни прскалки од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Самоодни прскалки од Обединетото Кралство: 14 огласа

самоодна прскалка Ag-Chem MT643
7
преговара
Година 1995 Километража 111295 км Сила
Обединето Кралство, Lincolnshire
самоодна прскалка HOUSEHAM Imp 28M Self-Propelled Sprayer
16
21.690 € GBP USD 18.000 GBP ≈ 23.460 US$
Капацитет на резервоар 3300 л
Година 1999 Километража 6391 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
самоодна прскалка CHALLENGER Rogator RG645C
7
165.700 € GBP USD 137.500 GBP ≈ 179.200 US$
Капацитет на резервоар 5000 л
Година 2015 Километража Сила 210 кс
, Kent
самоодна прскалка Bateman Hi-Lo 24M Self Propelled Sprayer
9
15.060 € GBP USD 12.500 GBP ≈ 16.290 US$
Година 1995 Километража 9524 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Multidrive 6200 c/w 30M Spraycare Sprayer
12
18.080 € GBP USD 15.000 GBP ≈ 19.550 US$
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2001 Километража 10126 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Multidrive 6195 c/w Votex 24M Sprayer
10
37.360 € GBP USD 31.000 GBP ≈ 40.400 US$
Година 2013 Километража 5470 м/ч Сила 195 кс
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка JOHN DEERE 2030A Pro Gator
7
преговара
Година Километража 2165 м/ч Сила
Обединето Кралство, Madley
самоодна прскалка TORO 5700 Sprayer
7
преговара
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Madley
самоодна прскалка Multidrive 6200
12
9.339 € GBP USD 7.750 GBP ≈ 10.100 US$
Година 2001 Километража 11793 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Bateman RB16 24M Self-Propelled Sprayer
12
26.510 € GBP USD 22.000 GBP ≈ 28.670 US$
Година 2004 Километража 8590 м/ч Сила 125 кс
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка HOUSEHAM Imp Rau 24M Self-Propelled Sprayer
15
12.650 € GBP USD 10.500 GBP ≈ 13.690 US$
Година 1996 Километража 3566 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка CHALLENGER RG645C
6
165.700 € GBP USD 137.500 GBP ≈ 179.200 US$
Година 2015 Километража 2450 м/ч Сила
Обединето Кралство, Essex
самоодна прскалка MATROT M44D 36M Self Propelled Sprayer
13
17.170 € GBP USD 14.250 GBP ≈ 18.570 US$
Година 1997 Километража 5044 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка HOUSEHAM Imp 24M Self-Propelled Sprayer
14
25.310 € GBP USD 21.000 GBP ≈ 27.370 US$
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2000 Километража 7131 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се