Самоодни прскалки од Обединетото Кралство

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Самоодни прскалки од Обединетото Кралство: 12 огласа

самоодна прскалка Ag-Chem MT643
7
преговара
Година 1995 Километража 111295 км Сила
Обединето Кралство, Lincolnshire
самоодна прскалка HOUSEHAM Imp 28M Self-Propelled Sprayer
16
€ 20.290 GBP USD £ 18.000 ≈ US$ 22.450
Капацитет на резервоар 3300 л
Година 1999 Километража 6391 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Bateman Hi-Lo 24M Self Propelled Sprayer
9
€ 14.090 GBP USD £ 12.500 ≈ US$ 15.590
Година 1995 Километража 9524 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Multidrive 6200 c/w 30M Spraycare Sprayer
12
€ 16.900 GBP USD £ 15.000 ≈ US$ 18.708
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2001 Километража 10126 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Frazier Stealth 24M Self Propelled Sprayer
13
€ 9.466 GBP USD £ 8.400 ≈ US$ 10.476
Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1995 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Multidrive 6195 c/w Votex 24M Sprayer
10
€ 37.190 GBP USD £ 33.000 ≈ US$ 41.157
Година 2013 Километража 5470 м/ч Сила 195 кс
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Multidrive 6200
12
€ 8.734 GBP USD £ 7.750 ≈ US$ 9.666
Година 2001 Километража 11793 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Bateman RB16 24M Self-Propelled Sprayer
12
€ 24.790 GBP USD £ 22.000 ≈ US$ 27.438
Година 2004 Километража 8590 м/ч Сила 125 кс
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка HOUSEHAM Imp Rau 24M Self-Propelled Sprayer
15
€ 11.830 GBP USD £ 10.500 ≈ US$ 13.096
Година 1996 Километража 3566 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка MATROT M44D 36M Self Propelled Sprayer
13
€ 20.570 GBP USD £ 18.250 ≈ US$ 22.761
Година 1997 Километража 5044 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка HOUSEHAM Imp 24M Self-Propelled Sprayer
14
€ 23.670 GBP USD £ 21.000 ≈ US$ 26.191
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2000 Километража 7131 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка GEM Sapphire Self Propelled Sprayer
15
€ 13.520 GBP USD £ 12.000 ≈ US$ 14.966
Ширина на опфаќање 24 м
Година 1997 Километража 6500 м/ч Сила
Обединето Кралство, UFFINGTON SHREWSBURY
Омилени : 0 Споредба : 0