Самоодни прскалки од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Самоодни прскалки од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка AMAZONE Pantera 4502
8
185.000 € USD ≈ 201.000 US$
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2016-01-01 Километража 2100 м/ч Сила
Холандија, BROEKLAND
самоодна прскалка MAZZOTTI Ibis 3014 P max
9
преговара
Ширина на опфаќање 24 м
Година Километража Сила 132 кс
Холандија, LIESHOUT
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
самоодна прскалка MB DKV 444
10
преговара
Ширина на опфаќање 225 м
Година 1986 Километража Сила
Холандија, LIESHOUT
самоодна прскалка DELVANO HydroTrac STN11C
13
преговара
Година 2004 Километража 6100 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Омилени : 0 Споредба : 0
« 1 2
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се