Филтри -

Самоодни прскалки од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Самоодни прскалки од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка CARUELLE Nympheos
15
72.500 € USD ≈ 82.230 US$
Капацитет на резервоар 24 л
Година 2015-01-01 Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
самоодна прскалка AGRIFAC ZA2400
15
цена на барање
Година 2000 Километража 4350 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
самоодна прскалка TerraGator 1603T 18 Meter boom / 6000L tank
17
ВИДЕО
23.250 € USD ≈ 26.370 US$
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 1993-01-01 Километража 12300 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
самоодна прскалка DELVANO HydroTrac S3000
3
цена на барање
Година 1995 Километража 11958 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
самоодна прскалка AMAZONE agrifac 3400 ,  ZA 3436P
8
42.500 € USD ≈ 48.200 US$
Година 1996 Километража 7625 м/ч Сила 125 кс
Холандија, Bakel
самоодна прскалка DELVANO HydroTrac STN11C
15
цена на барање
Ширина на опфаќање 45 м
Година Километража 6250 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
самоодна прскалка AGRIFAC za2400
12
24.000 € USD ≈ 27.220 US$
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Soest
самоодна прскалка TerraGator 1703
12
8.500 € USD ≈ 9.641 US$
Ширина на опфаќање 15 м
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
самоодна прскалка KVERNELAND Phoenix B40
13
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
самоодна прскалка DELVANO EuroTrac 3800
5
цена на барање
Ширина на опфаќање 46 м
Година 2012 Километража 4508 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
самоодна прскалка TerraGator 2244
6
цена на барање
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Biervliet
самоодна прскалка AGRIFAC 27 mtr in klantoverdracht
8
цена на барање
Ширина на опфаќање 27 м
Година Километража Сила
Холандија, Oostburg
самоодна прскалка DELVANO HydroTrac STN
10
цена на барање
Година 1999 Километража 6397 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
самоодна прскалка DELVANO Euro-Trac 3000
23
цена на барање
Ширина на опфаќање 45 м
Година 2000 Километража 7819 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
самоодна прскалка DELVANO EuroTrac 3000
8
цена на барање
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се