Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Axor

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Axor: 83 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 11/2016 Километража 22000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
8
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16 H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 01/2012 Километража 126369 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140
10
€ 200.000 USD ≈ US$ 220.600
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 53 CX 5 Висина на подигање на бетон 53 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 06/2015 Километража 828619 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3340 AXOR
12
€ 155.350 USD ≈ US$ 171.351
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 38-5 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 250 бар Капацитет 330 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2015 Километража 46856 км Сила
Турција
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ  AXOR 3340
11
€ 130.000 USD ≈ US$ 143.390
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2014 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 2014 Километража 77618 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
6
€ 137.000 USD ≈ US$ 151.111
Евро Euro 5 Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M38 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 05/2014 Километража 125000 км Сила
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
10
€ 178.000 USD ≈ US$ 196.334
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5 2016 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 02/2016 Километража 35000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AXOR 4140
12
€ 275.000 USD ≈ US$ 303.325
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 05/2016 Километража 68000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2008 AXOR 3028 6X4 - 37 MT SERMAC PUMP SALE!
15
€ 44.900 USD ≈ US$ 49.525
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 4R37 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2008 Километража 903000 км Сила 280 кс
Турција, Ankara
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140
7
€ 215.000 USD ≈ US$ 237.145
Марка на пумпа за бетон JunJin Висина на подигање на бетон 43 м
Година 2016 Километража 29000 км Сила
Турција, SİVAS
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AXOR 4140
14
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 47-5 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2013 Километража 59200 км Сила 410 кс
Турција, ISTANBUL
Омилени : 0 Споредба : 0