Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Axor

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Axor: 85 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 34000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
16
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 03/2016 Километража 50000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
21
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2014 Километража 2290 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 34000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.16H
27
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.16H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 06/2016 Километража 56000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
6
€ 137.000 USD ≈ US$ 156.016
Евро Euro 5 Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M38 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 05/2014 Километража 125000 км Сила
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
24
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 10/2014 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 11/2016 Километража 22000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4-Pump PUTZMEISTER BSF 38-4
9
€ 92.000 USD ≈ US$ 104.770
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел Pump PUTZMEISTER BSF 38-4 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2010 Километража 110000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AXOR 4140 - 8x4 - 2015 MODEL - PUTZMEISTER - 47-5
5
€ 215.000 USD ≈ US$ 244.842
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 47 METER PUTZMEİSTER Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 05/2015 Километража 36000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AXOR 3340
12
€ 87.000 USD ≈ US$ 99.076
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел BETONSTAR 2011 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 650 л Притисок 69 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 04/2011 Километража 185000 км Сила 401 кс
Турција
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AXOR - 3340 - 6X4 2014 MODEL - CIFA 38 METERS - CONCRETE PUMP
5
€ 120.000 USD ≈ US$ 136.656
Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 03/2014 Километража 1250 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Омилени : 0 Споредба : 0