Возило со дигалка со корпа DAF 45 130PK

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка DAF
Модел 45 130PK
Тип возило со дигалка со корпа
Година на производство 2000
Километража 44382 км
Локација Холандија Kruiningen
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID TM17890
PDF
Мотор
Евро Euro 2
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Холандски
Gebruikt
Stuuras
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи