Компресор Atmos PDP-90

PDF
13.900 €
≈ 15.670 US$
Контактирајте го продавачот
Марка Atmos
Модел PDP-90
Тип компресор
Година на производство 2007
Работни часови 1700 м/ч
Нето тежина 2300 кг
Локација Чехија
Датум на објавување вчера
Autoline ID QB20446
PDF
Опис
Притисок 7 бар
Мотор
Марка Perkins
Сила 66.15 kW (90 кс)
Гориво дизел
Турбо
Број на цилиндри 4
Оски
Оски 1
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Опис
VIN 84574
Боја црвен
Дополнителни информации: Чешки
kompresor je po kompletním servisu, super stav, najeto pouze 1800 Mth !!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha
Слични огласи