Генератор Якорь автомобильного а 1164 за aвтомобил

PDF
6,08 €
180 UAH
≈ 6,77 US$
Контактирајте го продавачот
Тип генератор
Локација Украина Львов
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID XA21340
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски Украински
ротор генератора тип 1164 диаметр-110мм длина - 205мм
ротор генератора тип 1164 діаметр-110мм довжина - 205мм
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи