Адаптер за пченка OROS

PDF
US$ 13.500
Нето цена
≈ € 12.238
US$ 16.200
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка OROS
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2013
Прва регистрација 2013
Работни часови 300 м/ч
Локација Украина Чортков
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 13
PDF

Опис

Ширина на опфаќање 5.6 м
Број на редови 8
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Украински
мале напрацювання стан ідеальний.в наявності 5штук
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи