Филтри -

Подривачи

Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Подривачи: 288 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач Siptec RY 9
9
13.800 € USD ≈ 15.570 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530C
7
31.500 € USD ≈ 35.550 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Бугарија, София
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530C
8
31.500 € USD ≈ 35.550 US$
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Бугарија, София
подривач DONDI 809
9
8.500 € USD ≈ 9.593 US$
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Novi Sad
подривач QUIVOGNE SSDR S7/H TIEFENLOCKERER
6
14.200 € USD ≈ 16.030 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
подривач Teraland TO 6000
6
15.385 € USD ≈ 17.360 US$
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Smiå˜Ice
подривач PÖTTINGER SYNKRO 3030 NOVA
8
11.500 € USD ≈ 12.980 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
подривач QUIVOGNE S5/250
3
цена на барање
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
подривач Evers TIEFENLOCKERER
8
3.200 € USD ≈ 3.612 US$
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
нови подривач AGM wortelmes
3
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
подривач Evers TIEFENLOCKERER
9
3.200 € USD ≈ 3.612 US$
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
нови подривач ERMO Levante 9/H - лізинг під 0% річних
16
ВИДЕО
цена на барање
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
подривач CASE IH 530B
9
ВИДЕО
33.000 US$ EUR ≈ 29.240 €
Длабочина на обработка 420 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач He-Va Sub-Tiller
8
3.250 € USD ≈ 3.668 US$
Година 2008-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 18573 Altefähr
подривач AGRISEM Cultiplow 51
5
3.273 € UAH USD 99.000 UAH ≈ 3.693 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи
Претплати се