Филтри -

Натоварувачи со тркала KOMATSU

Резултати од пребарување: 424 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала KOMATSU: 424 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала KOMATSU WA430
24
цена на барање
Година 08/2006 Километража 18750 м/ч Сила
Турција, Izmir
натоварувач со тркала KOMATSU WA350
62
аукција 6.164 € SEK USD 64.000 SEK ≈ 6.983 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
натоварувач со тркала KOMATSU WA 250 PT
15
ВИДЕО
аукција аукција
Година 2004 Километража 12912 м/ч Сила
Шведска
натоварувач со тркала KOMATSU WA500
16
цена на барање
Година 2004 Километража 18750 км Сила
Турција
натоварувач со тркала KOMATSU WA500-3
14
ВИДЕО
50.000 US$ EUR ≈ 44.130 €
Година 01/2006 Километража 16000 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала KOMATSU WA470-5
14
46.000 € USD ≈ 52.110 US$
Година 2008 Километража 16000 км Сила
Турција, ANKARA
натоварувач со тркала KOMATSU WA480-6
16
89.000 € USD ≈ 100.800 US$
Година 2014 Километража 17992 м/ч Сила 299 кс
Турција, Istanbul
натоварувач со тркала KOMATSU WA500-1
7
цена на барање
Капацитет на лопата 5 м³
Година 1991 Километража 6980 м/ч Сила 302 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
натоварувач со тркала KOMATSU WA350
4
цена на барање
Капацитет на лопата 3.1 м³
Година 1989 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
натоварувач со тркала KOMATSU WA320-3H
4
цена на барање
Капацитет на лопата 3 м³
Година 1997 Километража 7917 м/ч Сила 169 кс
Хрватска, Karlovac
натоварувач со тркала KOMATSU 1997  WA 420 LOADER
22
ВИДЕО
15.000 € USD ≈ 16.990 US$
Носивост 21000 кг
Година 1997 Километража 15000 м/ч Сила 162 kW
Турција, Ankara
натоварувач со тркала KOMATSU WA4330-6 E0
14
цена на барање
Капацитет на лопата 3.1 м³
Година 2006 Километража Сила 234 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
натоварувач со тркала KOMATSU WA500-6
9
цена на барање
Година 2007-01-01 Километража 12240 м/ч Сила
Шведска, Bro
нови натоварувач со тркала KOMATSU WA500-5
22
цена на барање
Година 2007-01-01 Километража 17486 м/ч Сила
Шведска, Bro
натоварувач со тркала KOMATSU WA470
9
цена на барање
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 424 огласа
Прикажи
Претплати се