Механички прецизни сеалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Длабочина на сеење

Механички прецизни сеалки: 191 огласа

механичка прецизна сеалка NORDSTEN LIFTOMATIC
4
€ 590 USD ≈ US$ 653
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 25
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка прецизна сеалка KINZE 3600
5
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.112
Година 2009 Километража Длабочина на сеење
Чехија, Praha 9-Vinoř
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
механичка прецизна сеалка KUHN NODET 4X75 PRIVATVK
4
€ 2.300 USD ≈ US$ 2.545
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Korneuburg
механичка прецизна сеалка REFORM SEMO 99
9
€ 1.890 USD ≈ US$ 2.091
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Wiener Neustadt
механичка прецизна сеалка REFORM SÄHMASCHINE
3
преговара
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Wiener Neustadt
механичка прецизна сеалка GASPARDO MANTA
3
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Година 2015-08-08 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-68640 Muespach
механичка прецизна сеалка ACCORD Kverneland Monopill S
16
€ 4.622 USD ≈ US$ 5.114
Ширина на опфаќање 7.65 м Број на редови 18 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 1999 Километража Длабочина на сеење
Германија, Töging
механичка прецизна сеалка Sonstige MECA V4
3
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.405
Година 2012-08-08 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-80700 Roye
механичка прецизна сеалка GASPARDO
2
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.405
Година 2005-08-08 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-32490 Monferran
механичка прецизна сеалка MONOSEM NG PLUS 4
4
€ 17.000 USD ≈ US$ 18.810
Година 2014-08-08 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-59116 Houplines
механичка прецизна сеалка VÄDERSTAD Tempo TPF 6
2
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.153
Година 2014-08-08 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
механичка прецизна сеалка GREAT PLAINS CPH 1510, 1500 мелкосемянка після кап.ремонту
4
US$ 26.500 EUR ≈ € 23.949
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2006 Километража Длабочина на сеење
Украина, Винница
механичка прецизна сеалка KINZE 3600
6
US$ 27.900 EUR ≈ € 25.215
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Длабочина на сеење
Украина, Винница
механичка прецизна сеалка KINZE 2000
2
US$ 29.000 EUR ≈ € 26.209
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Украина, Винница
механичка прецизна сеалка KINZE 2600
5
US$ 39.000 EUR ≈ € 35.246
Ширина на опфаќање 11.2 м Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2009 Километража Длабочина на сеење
Украина, Винница
Омилени : 0 Споредба : 0