Машини за собирање камења

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Машини за собирање камења: 13 огласа

нови машина за собирање камења ÖZDÖKEN YUKSEL
5
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.491
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет на резервоар 2.5 м³ Капацитет 0.1 ха/ч Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 4 км/ч
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Бугарија
нови машина за собирање камења YUKSEL
11
€ 11.750 USD ≈ US$ 13.001
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 07/2019 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
машина за собирање камења GRIMME CS150
5
преговара
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
машина за собирање камења SCHULTE HighRise 8000
1
преговара
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
нови машина за собирање камења Tutkun Kaplan 1,75m 6T
3
€ 17.420 PLN USD PLN 75.860 ≈ US$ 19.274
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Полска, Białystok
машина за собирање камења FORTSCHRITT Steinsammler
1
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.086
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
нови машина за собирање камења CONOW Gabelsteinsammler 1400
13
преговара
Капацитет на резервоар 1.8 м³
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Feldberger Seenlandschaft
машина за собирање камења GRIMME CS 1500 Combi Star
4
€ 21.900 USD ≈ US$ 24.232
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
нови машина за собирање камења Tutkun Kaplan Sammler von Steinen
4
€ 15.760 PLN USD PLN 68.650 ≈ US$ 17.442
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Białystok
машина за собирање камења KAESSBORER Beach Tech 2800
5
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.019
Капацитет на резервоар 2.8 м³
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, 26506 Norden
машина за собирање камења GRIMME Combi Star CS150XL Destoner
11
преговара
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, UFFINGTON SHREWSBURY
машина за собирање камења GRIMME CW 150 Combi Web CS 150
22
€ 42.840 USD ≈ US$ 47.402
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Bockel - Gyhum
машина за собирање камења Bodenfräse Openair Extracting UKS 40-120
6
€ 1.800 USD ≈ US$ 1.992
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Luckau
Омилени : 0 Споредба : 0