Машини за рециклирање на асфалт

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Зафатнина

Машини за рециклирање на асфалт: 73 огласа

машина за рециклирање на асфалт Strassmayr R7500 Vario ≈ Schäfer
97
ВИДЕО
119.000 € USD ≈ 130.600 US$
Година 2015 Километража 32 м/ч Зафатнина
Чехија
машина за рециклирање на асфалт BAGELA BA 4 (ID 8876)
9
9.080 € USD ≈ 9.967 US$
Година 1992 Километража Зафатнина
Чехија, Lhota pod Libčany
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
машина за рециклирање на асфалт Silkot 70-80 (asfalt infra LPG
14
преговара
Година 2008 Километража Зафатнина V=1.1 м³
Чехија, Bystřany u Teplic
машина за рециклирање на асфалт HEADS RU300M
6
преговара
Година 2016 Километража Зафатнина
Полска, Kraków
нови машина за рециклирање на асфалт FRUMECAR 500
5
ВИДЕО
46.500 € USD ≈ 51.040 US$
Година 2020 Километража Зафатнина
Германија, Finowfurt near Berlin
машина за рециклирање на асфалт Strassmayr R7500 Vario ≈ Schäfer
85
ВИДЕО
99.000 € USD ≈ 108.700 US$
Година 2015 Километража 82 м/ч Зафатнина
Германија, Ilmenau
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WS 250
15
преговара
Година 2017 Километража Зафатнина
Германија, Hamburg
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN MAN Recyler with Wirtgen WS 250
9
ВИДЕО
преговара
Година 2019 Километража 780 м/ч Зафатнина V=7.5 м³
Германија, Bell
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN wr 2000
14
200.000 € USD ≈ 219.500 US$
Година 2006 Километража 3000 м/ч Зафатнина
Русија, Санкт-петербург
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR 2500 S
1
преговара
Година 2007-01-01 Километража 8330 м/ч Зафатнина
Холандија, Haps
машина за рециклирање на асфалт BOMAG RS 500
24
380.000 € USD ≈ 417.100 US$
Година 2018-01-01 Километража 180 м/ч Зафатнина
Германија, Boppard
машина за рециклирање на асфалт BOMAG MPH 125
16
145.000 € USD ≈ 159.200 US$
Година 2008-01-01 Километража 6782 м/ч Зафатнина
Германија, Boppard
нови машина за рециклирање на асфалт ТАЙФУН
5
49.000 € USD ≈ 53.790 US$
Година 2018 Километража Зафатнина
Украина, Черновцы
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000
3
преговара
Година 2010 Километража 2400 м/ч Зафатнина
Германија, Wegberg
нови машина за рециклирање на асфалт BAGELA BA 7000
6
29.000 € USD ≈ 31.830 US$
Година 03/2017 Километража Зафатнина
Литванија, Vilnius
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се