Градежни машини CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 9369 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Градежни машини CATERPILLAR: 9369 огласа

товарач гасеничар CATERPILLAR 963
1
преговара
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар CATERPILLAR 320DL
8
ВИДЕО
46.000 US$ EUR ≈ 41.910 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 12800 м/ч Сила 140 кс
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
натоварувач со тркала CATERPILLAR 988 B
17
ВИДЕО
преговара
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 9597 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
грејдер CATERPILLAR 12 H
16
преговара
Грејдер
Година 2005 Километража 16600 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
натоварувач со тркала CATERPILLAR 936E
20
преговара
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража Сила
Турција
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966GII
10
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 22800 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 336DL
25
67.000 € USD ≈ 73.550 US$
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 13210 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 336DLN
24
67.000 € USD ≈ 73.550 US$
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 9800 м/ч Сила
Турција
булдожер CATERPILLAR D7G
17
24.400 € USD ≈ 26.780 US$
Булдожер
Година 1986 Километража Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 336D2L
22
180.000 € USD ≈ 197.600 US$
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3 м/ч Сила
Турција
булдожер CATERPILLAR D5N LGP
5
преговара
Булдожер
Година 2005 Километража 6300 м/ч Сила 117 кс
Швајцарија, Baar/Zug
товарач гасеничар CATERPILLAR 2004
15
54.000 € USD ≈ 59.280 US$
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар CATERPILLAR 320D
3
преговара
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Malmö
багер гасеничар CATERPILLAR 325D
80
аукција 9.931 € SEK USD 106.000 SEK ≈ 10.900 US$
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14138 м/ч Сила 207 кс
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала CATERPILLAR 988B
3
19.000 € USD ≈ 20.860 US$
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража Сила
Шведска, Malmö
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9369 огласа
Прикажи
Претплати се