Филтри -

Нови багери-натоварувачи

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери-натоварувачи: 89 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер-натоварувач KINGWAY 5300 łyżka +widły
18
ВИДЕО
23.420 € PLN 105.000 PLN
Носивост 1600 кг Длабочина на копање 3400 м Радиус на копање 5000 м Висина за истовар 3100 м Брзина 2500 км/ч Корпа за багер 0.3 м³
Година Километража Сила 50 кс
Полска
нови багер-натоварувач CASE 770EX
1
аукција 1.000 €
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Zuera
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер-натоварувач HIDROMEK  102B ALPHA
22
ВИДЕО
цена на барање
Длабочина на копање 5.7 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2019 Километража Сила 100 кс
Украина, Чернівці
нови багер-натоварувач HIDROMEK  62 SS (0676906868, Дмитро)
19
цена на барање
Длабочина на копање 2.751 м Радиус на копање 3.608 м Висина за истовар 2.4 м Брзина 12 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 220 бар Лопата за товарач 0.35 м³ Корпа за багер 0.06 м³
Година 2019 Километража Сила 59 кс
Украина, Черновцы
нови багер-натоварувач HIDROMEK  HMK 102В ALPHA (0676906868, Дмитро)
20
цена на барање
Носивост 7209 кг Длабочина на копање 5.703 м Радиус на копање 7.452 м Висина за истовар 5.675 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 227 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2019 Километража Сила 100 кс
Украина, Черновцы
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115B
8
63.340 € PLN 284.000 PLN
Година 2020 Километража Сила 122 кс
Полска, Teresin
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110B
8
57.990 € PLN 260.000 PLN
Година 2020 Километража Сила 110 кс
Полска, Teresin
нови багер-натоварувач HIDROMEK  62SS
5
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 2751 м Висина за истовар 2400 м Брзина 12 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 220 бар Лопата за товарач 0.35 м³ Корпа за багер 0.06 м³
Година 2020 Километража Сила 59 кс
Украина, Харьков
нови багер-натоварувач HIDROMEK  HMK 102 Supra
6
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5703 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 250 бар Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2020 Километража Сила 100 кс
Украина, Харьков
нови багер-натоварувач HIDROMEK  HMK 102 B ALPHA
3
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5627 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 227 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2020 Километража Сила 100 кс
Украина, Харьков
нови багер-натоварувач HIDROMEK  HMK 102 B ALPHA
27
цена на барање
Носивост 3170 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5703 м Радиус на копање 7545 м Висина за истовар 5675 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 251 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2020 Километража Сила 100 кс
Украина, Чернівці
нови багер-натоварувач HIDROMEK  HMK 102 S ALPHA A5
29
85.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3170 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6403 м Радиус на копање 7554 м Висина за истовар 5675 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 251 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2020 Километража Сила 100 кс
Украина, Чернівці
нови багер-натоварувач HIDROMEK  102S ALPHA
23
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.703 м Радиус на копање 7.456 м Висина за истовар 5.675 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 227 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2019 Километража Сила 100 кс
Украина
нови багер-натоварувач HIDROMEK  102B ALPHA
6
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.703 м Радиус на копање 7.456 м Висина за истовар 4.679 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 227 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2019 Километража Сила 100 кс
Украина
нови багер-натоварувач CATERPILLAR Caterpillar 432F2
9
ВИДЕО
69.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.69 м Радиус на копање 7.67 м Висина за истовар 4.63 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.03 м³ Корпа за багер 0.083 м³
Година 12/2018 Километража 477 м/ч Сила 101 кс
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се