Филтри -

Багери на тркала од Хрватска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала од Хрватска: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала NEW HOLLAND MH 5.6
17
цена на барање
Година 2005 Километража 14406 м/ч Сила 152 кс
Хрватска, Ascendum Filiale Zagreb
багер на тркала JCB JS175W
12
цена на барање
Година 2005 Километража Сила 139 кс
Хрватска, Karlovac
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер на тркала CASE 788P
5
цена на барање
Година 1998 Километража 17800 м/ч Сила 88.37 кс
Хрватска, Karlovac
багер на тркала BENMAC 312R
5
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
багер на тркала KOMATSU PW 95-1
4
цена на барање
Година 2000 Километража Сила 76.14 кс
Хрватска, Karlovac
багер на тркала O&K MH-6 PLA/A2
8
цена на барање
Година 1999 Километража 27510 м/ч Сила 178 кс
Хрватска, Zagreb
багер на тркала CATERPILLAR 212B FT
4
цена на барање
Година 1992 Километража 7380 м/ч Сила 106 кс
Хрватска, Karlovac
багер на тркала CATERPILLAR M322D
10
53.115 € USD ≈ 59.150 US$
Година 2010 Километража Сила 179 кс
Хрватска, Sesvete
багер на тркала CATERPILLAR M316D
17
58.628 € USD ≈ 65.290 US$
Година 2010 Километража Сила 160 кс
Хрватска, Sesvete
багер на тркала LIEBHERR A904C
20
60.309 € USD ≈ 67.160 US$
Година 2011 Километража 8475 м/ч Сила 143 кс
Хрватска, Sesvete
багер на тркала CATERPILLAR 206BFT
4
12.000 € USD ≈ 13.360 US$
Година 1993 Километража 14238 м/ч Сила 76 kW
Хрватска, Donji Stupnik
багер на тркала KOMATSU PW98 MR-8
11
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 4950 м/ч Сила 68.12 кс
Хрватска, Karlovac
багер на тркала CASE 788P
5
14.000 € USD ≈ 15.590 US$
Година 1998 Километража 17800 м/ч Сила 65 kW
Хрватска, Karlovac
багер на тркала CATERPILLAR M320
4
27.000 € USD ≈ 30.070 US$
Година 1999 Километража 9937 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
багер на тркала CATERPILLAR M318C
10
цена на барање
Година 2005 Километража Сила 154 кс
Хрватска, Karlovac
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се