Филтри -

Багери на тркала VOLVO

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала VOLVO: 151 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала VOLVO EW 140
7
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.7 м
Година 2002-07-08 Километража 16958 м/ч Сила 77 kW
Естонија, Tallinn
багер на тркала VOLVO EW160
8
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.135 м
Година 11/2006 Километража 11189 м/ч Сила 110 kW
Естонија, Tallinn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала VOLVO EW 150
24
ВИДЕО
Побарајте цена
аукција аукција
Година 1994 Километража 21000 м/ч Сила
Шведска
багер на тркала VOLVO EW 180
12
Контактирајте го продавачот
25.900 € PLN 117.000 PLN
Длабочина на копање 5.7 м
Година 2005 Километража 7670 м/ч Сила 112 kW
Полска, Miejska Górka
багер на тркала VOLVO EW 140 D
26
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Черновцы
багер на тркала VOLVO EW60E
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 2016 Километража 2160 м/ч Сила 47 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер на тркала VOLVO EW160D
52
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 15.360 € SEK 155.000 SEK
Година 2013 Километража 9258 м/ч Сила 156 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала VOLVO EW 140
24
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 7600 м/ч Сила
Шведска
багер на тркала VOLVO EW 180 B
10
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Година 2004 Километража 27632 км Сила 152 кс
Шпанија, Alborea (Albacete)
багер на тркала VOLVO EW 140 D
26
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер на тркала VOLVO EW 160 Dismantled: only spare parts
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 1984 Километража 11000 м/ч Сила
Шведска, Linköping
багер на тркала VOLVO EC160DL 4x4
8
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2014 Километража 5500 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
багер на тркала VOLVO EW160
3
Контактирајте го продавачот
аукција 11.683 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Франција
багер на тркала VOLVO EW 160
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2000 Километража 17400 м/ч Сила 88 kW
Словенија, Ajdovščina
багер на тркала VOLVO EW160C
19
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 13100 м/ч Сила 113 kW
Словенија, Ajdovščina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се