Филтри -

Багери на тркала ATLAS

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала ATLAS: 86 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала ATLAS 150W
11
Контактирајте го продавачот
аукција 22.020 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Франција
багер на тркала ATLAS Prima Equipment B.V
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.450 €
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила 101 кс
Холандија, Vianen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала ATLAS 1604 ZW
5
Контактирајте го продавачот
53.790 € PLN 243.000 PLN
Година 2007 Километража 14230 м/ч Сила
Полска, Czechy
багер на тркала ATLAS 220W
3
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 6.5 м
Година Километража Сила 170 кс
Украина, м. Бровари
багер на тркала ATLAS 150W
3
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 5.7 м
Година Километража Сила 130 кс
Украина, м. Бровари
багер на тркала ATLAS 160W
3
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила 141 кс
Украина, м. Бровари
багер на тркала ATLAS 160WSR
3
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 6.15 м
Година Километража Сила 102 кс
Украина, м. Бровари
багер на тркала ATLAS 140W
2
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила 109 кс
Украина, м. Бровари
багер на тркала ATLAS W 150 , 16 t , OFFSET BOOM , scarp hydraulic  bucket , blade , j
30
Контактирајте го продавачот
46.480 € PLN 210.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 16004 ZW / two-way excavator / 125Hp / 1 owner / qood condiction
5
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.5 м Радиус на копање 8.3 м
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила 125 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS W 150 , 16 t , OFFSET BOOM , scarp bucket , blade , joystick , A
33
Контактирајте го продавачот
42.060 € PLN 190.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 160W , 3 x boom arm , 3 buckets set , 2018 ,2000MTH like NEW !
8
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 160W
6
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Година 07/2018 Километража 2107 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 1604 18т  Свіжий! Гарний стан! Ходова 80%
21
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 15.230 €
Година 1993 Километража 17000 м/ч Сила
Украина, Рогатин
багер на тркала ATLAS Deutz / TCD 2012 L04 2V
4
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 6 м
Година Километража Сила 133 кс
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се