Багери гасеничари KOMATSU од Украина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU од Украина: 22 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC290LC-8
3
преговара
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.2 м Радиус на копање 10.5 м Висина за истовар 7.1 м Капацитет на хидраулична пумпа 380 бар
Година 2017 Километража 2541 м/ч Сила 188 кс
Украина, Киев
нови багер гасеничар KOMATSU PC220-8
8
преговара
Длабочина на копање 6.9 м Радиус на копање 9.2 м Висина за истовар 6.7 м Капацитет на хидраулична пумпа 373 бар
Година 2019 Километража Сила 179 кс
Украина, Киев
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови багер гасеничар KOMATSU PC200-8
4
преговара
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.1 м Радиус на копање 9.4 м Висина за истовар 6.9 м Капацитет на хидраулична пумпа 500 бар
Година 2020 Километража Сила 155 кс
Украина, Киев
багер гасеничар KOMATSU PC340LC-7K
17
87.000 € USD ≈ 94.310 US$
Година 2004 Километража 5683 м/ч Сила
Украина, Черновцы
багер гасеничар KOMATSU PC400-8
10
116.000 € USD ≈ 125.700 US$
Година 2014 Километража Сила
Украина, Черновцы
багер гасеничар KOMATSU PC200-8
32
58.800 € USD ≈ 63.740 US$
Година 2011 Километража 10500 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер гасеничар KOMATSU PC700LC-8
13
168.000 € USD ≈ 182.100 US$
Евро Euro 3 Капацитет на хидраулична пумпа 230 бар
Година 08/2013 Километража 13600 м/ч Сила 433 кс
Украина, Черновцы
багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-7K
13
47.500 € USD ≈ 51.490 US$
Година 2005 Километража 8300 м/ч Сила 170 кс
Украина, Киев
багер гасеничар KOMATSU PC210LC-8
8
58.800 € USD ≈ 63.740 US$
Година 2009 Километража 7600 м/ч Сила
Украина, Киев
багер гасеничар KOMATSU PC 290 1,6 м3 30т! Свіжий! Стан – Дуже гарний!
3
42.500 € USD ≈ 46.070 US$
Година 11/2003 Километража 11000 м/ч Сила
Украина, Івано-Франківськ
багер гасеничар KOMATSU PC210LC 6K
27
33.000 US$ EUR ≈ 30.440 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Бориспіль
багер гасеничар KOMATSU PC340LC-7K Long Reach
20
86.900 € USD ≈ 94.200 US$
Година 2004 Километража 5683 м/ч Сила
Украина
багер гасеничар KOMATSU PC240NLC-8
17
преговара
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 12948 м/ч Сила 125 kW
Украина, Киев
багер гасеничар KOMATSU PC350LC-8
22
75.800 € USD ≈ 82.170 US$
Година 05/2011 Километража 12099 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер гасеничар KOMATSU PC400-8
21
115.000 € USD ≈ 124.700 US$
Година 05/2014 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се