Багери гасеничари CATERPILLAR 160

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR 160: 2 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR CATERPILLAR 318CL CAT 320 319 JCB JS210 JS220 JS240 JS180 JS160
20
€ 33.840 PLN USD PLN 145.000 ≈ US$ 37.716
Година 2007 Километража Сила 94 kW
Полска, Milicz
багер гасеничар CATERPILLAR CATERPILLAR 318C CAT 318 312 JCB 160 180 210 240
13
€ 29.180 PLN USD PLN 125.000 ≈ US$ 32.514
Година 2006 Километража Сила 94 kW
Полска, Milicz
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0