Аукции за продажба плугови

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Аукции за продажба плугови: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг FA Underhaugs Fabrik
4
аукција 18,27 € SEK USD 200 SEK ≈ 19,86 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
плуг KVERNELAND A8
12
аукција 91,36 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 99,28 US$
Број на куќишта 5
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
плуг ÖVERUM B387
10
аукција 365,40 € SEK USD 4.000 SEK ≈ 397,10 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
плуг Kupplog 2st
3
аукција 18,27 € SEK USD 200 SEK ≈ 19,86 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
плуг TEXAS Ubrugt  Jernhjul & hyppeplov
6
аукција 13,39 € DKK USD 100 DKK ≈ 14,56 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
плуг ÖVERUM 2 furet  Plov
9
аукција 26,79 € DKK USD 200 DKK ≈ 29,11 US$
Број на куќишта 2
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
плуг 3 furet  Plov
9
аукција 13,39 € DKK USD 100 DKK ≈ 14,56 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
плуг ÖVERUM Syfer Junior NX
9
аукција 93,76 € DKK USD 700 DKK ≈ 101,90 US$
Број на куќишта 2
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се