Огласот Се продава седан Mercedes-Benz C-Klass на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
Mercedes-Benz
C-Klass
седан
2010
2010-06-23
202.890 км
485 кг
1.575 кг
2.060 кг
7209603
2024-08-28 17:13
2024-09-02 19:01
4,586 м × 1,77 м × 1,431 м
136 кс (100 kW)
Сончев покрив:
2025-05-31
црн
Stenskott vindruta i synfält. Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal stenskott, bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador och repor. Plastdetalj saknas, stötfångare fram.Vänster framskärm, karosskada. Hela bilen är omlackerad med dåligt utfört arbete, vågor och dammkorn i lacken. Olika mönsterdjup på drivande axlar, skifte rekommenderas.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Inredningsdetalj lös i lastutrymmet.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, Droppar olja om motor.
Servicelampa lyser. Dimljus vänster karosskada. Ryker om flexrör under bil efter provkörning. Högt motorljud samt vibrationer i bil när motor kommer upp i varvtal.
Previous owners: 19
License number: BBC357
Manufacture month: september 2009
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 756, 3323 och 4816 mil. Senast utförd 2023-06-17
Number of keys: 1
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 4544 SEK
Max pull weight: 1 440 kg
CO2-emission (diesel): 177 g/km
Tax weight: 1 570 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
C 200 CDI W204
2010
PercentIconNO deductible VAT