Огласот Се продава пикап Nissan Navara на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/39
должина - 5,25 м, широчина - 1,85 м
Каросерија
Автоматска кука за влечење:
171 кс (126 kW)
дизел
Евро:
Euro 4
рачен
Сопирачки
ABS:
Централна брава:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar:Topplock defekt, fordonet läcker glykol. Spricka i framrutan. Repor, bucklor och rost förekommer runt om.Service:Information saknas
Km-ställning: Okänt pga urladdat batteri. Mätarställning vid senaste besiktning 218230km
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 5239 kr
Årskatt betald t o m: 20240331
Däck: 265/70R16
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2024-04-01
Senaste godkända besiktning: 20230124
Besiktigad till och med: 20240331
Fordonskategori EU: N1
Information om lasthjälp: Bör hämtas med bärgningsfordon
Max släpvagnsvikt: 3000 kg
Lastutrymmets längd: 1520 mm
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
AC /okänd funktion
Elhissar
Multifunktionsratt